MXLP5KE130AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE130AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLP5KE130AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 130V 209V DO204AL
lomakkeissa: MXLP5KE130AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXLP5KE130AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLP5KE130AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 130V 209V DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4691 pcs Tietolomake MXLP5KE130AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 130V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 209V
Jännite - erittely (min) 144V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AL (DO-41)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial Muut nimet 1086-10428
1086-10428-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.4A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLP5KE130A
MXLP5KE130A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 130V 209V DO204AL