MXLP5KE33CA
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE33CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLP5KE33CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V DO204AL
lomakkeissa: MXLP5KE33CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXLP5KE33CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXLP5KE33CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5546 pcs Tietolomake MXLP5KE33CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Jännite - erittely (min) 36.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-204AL (DO-41) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 500W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Muut nimet 1086-10493
1086-10493-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.4A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLP5KE36CA
MXLP5KE36CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V DO204AL
Varastossa: 3959 pcs
ladata: MXLP5KE36CA.pdf
RFQ
MXLP5KE33CAE3
MXLP5KE33CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 33V 53.3V DO204AL