MXLP5KE40CA
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE40CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLP5KE40CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V DO204AL
lomakkeissa: MXLP5KE40CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXLP5KE40CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXLP5KE40CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6300 pcs Tietolomake MXLP5KE40CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 40V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Jännite - erittely (min) 44.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-204AL (DO-41) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 500W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Muut nimet 1086-10501
1086-10501-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.8A