MXLP5KE45CA
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE45CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLP5KE45CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V DO204AL
lomakkeissa: MXLP5KE45CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXLP5KE45CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXLP5KE45CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3271 pcs Tietolomake MXLP5KE45CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 45V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V
Jännite - erittely (min) 50V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-204AL (DO-41) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 500W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Muut nimet 1086-10509
1086-10509-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A