MXLSMBG110CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG110CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMBG110CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 110V 177V DO215AA
lomakkeissa: MXLSMBG110CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMBG110CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMBG110CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 110V 177V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9238 pcs Tietolomake MXLSMBG110CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 110V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 177V
Jännite - erittely (min) 122V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Muut nimet 1086-11366
1086-11366-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMBG110CA
MXLSMBG110CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 110V 177V DO215AA