MXLSMBG15CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG15CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMBG15CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA
lomakkeissa: MXLSMBG15CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMBG15CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMBG15CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9089 pcs Tietolomake MXLSMBG15CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V
Jännite - erittely (min) 16.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Muut nimet 1086-11398
1086-11398-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A