MXLSMBG26CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG26CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMBG26CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 26V 42.1V DO215AA
lomakkeissa: MXLSMBG26CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMBG26CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMBG26CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 26V 42.1V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7874 pcs Tietolomake MXLSMBG26CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 26V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 42.1V
Jännite - erittely (min) 28.9V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Muut nimet 1086-11434
1086-11434-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.2A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMBG28A
MXLSMBG28A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 28V 45.4V DO215AA
Varastossa: 8081 pcs
ladata: MXLSMBG28A.pdf
RFQ
MXLSMBG2K3.0E3
MXLSMBG2K3.0E3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 3V 5.4V DO215AA
Varastossa: 5521 pcs
ladata: MXLSMBG2K3.0E3.pdf
RFQ
MXLSMBG26CA
MXLSMBG26CA
Kuvaus: TVS DIODE 26V 42.1V DO215AA