MXLSMBG2K4.5E3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG2K4.5E3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMBG2K4.5E3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 4.5V 6.6V DO215AA
lomakkeissa: MXLSMBG2K4.5E3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXLSMBG2K4.5E3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMBG2K4.5E3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 4.5V 6.6V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5902 pcs Tietolomake MXLSMBG2K4.5E3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 4.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 6.6V
Jännite - erittely (min) 5.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 2000W (2kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Muut nimet 1086-11446
1086-11446-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -