MXLSMBJ160CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ160CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMBJ160CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 160V 259V DO214AA
lomakkeissa: MXLSMBJ160CA.pdf
  • Viesti
MXLSMBJ160CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMBJ160CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 160V 259V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9471 pcs Tietolomake MXLSMBJ160CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 160V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 259V
Jännite - erittely (min) 178V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 1086-11595
1086-11595-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMBJ160AE3
MXLSMBJ160AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 160V 259V DO214AA
Varastossa: 9604 pcs
ladata: MXLSMBJ160AE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ170A
MXLSMBJ170A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 170V 275V DO214AA
Varastossa: 8675 pcs
ladata: MXLSMBJ170A.pdf
RFQ
MXLSMBJ160CAE3
MXLSMBJ160CAE3