MXLSMBJ30CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ30CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMBJ30CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
lomakkeissa: MXLSMBJ30CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMBJ30CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMBJ30CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8572 pcs Tietolomake MXLSMBJ30CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 30V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 48.4V
Jännite - erittely (min) 33.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 1086-11646
1086-11646-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMBJ2K5.0E3
MXLSMBJ2K5.0E3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 5V 7.6V DO214AA
Varastossa: 3164 pcs
ladata: MXLSMBJ2K5.0E3.pdf
RFQ
MXLSMBJ36AE3
MXLSMBJ36AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Varastossa: 9668 pcs
ladata: MXLSMBJ36AE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ30CA
MXLSMBJ30CA
Kuvaus: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA