MXLSMBJ85CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ85CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMBJ85CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO214AA
lomakkeissa: MXLSMBJ85CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMBJ85CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMBJ85CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 85V 137V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7910 pcs Tietolomake MXLSMBJ85CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Jännite - erittely (min) 94.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 1086-11734
1086-11734-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMBJ9.0AE3
MXLSMBJ9.0AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AA
Varastossa: 8502 pcs
ladata: MXLSMBJ9.0AE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ8.5CAE3
MXLSMBJ8.5CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
Varastossa: 8747 pcs
ladata: MXLSMBJ8.5CAE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ8.5CA
MXLSMBJ8.5CA