MXLSMCG160CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCG160CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 160V 259V DO215AB
lomakkeissa: MXLSMCG160CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXLSMCG160CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCG160CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 160V 259V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8991 pcs Tietolomake MXLSMCG160CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 160V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 259V
Jännite - erittely (min) 178V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-11817
1086-11817-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A