MXLSMCG170CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCG170CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO215AB
lomakkeissa: MXLSMCG170CA.pdf
  • Viesti
MXLSMCG170CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCG170CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7122 pcs Tietolomake MXLSMCG170CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 170V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V
Jännite - erittely (min) 189V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-11825
1086-11825-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.5A