MXLSMCG6.5A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCG6.5A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB
lomakkeissa: MXLSMCG6.5A.pdf
  • Viesti
MXLSMCG6.5A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCG6.5A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9630 pcs Tietolomake MXLSMCG6.5A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 6.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 11.2V
Jännite - erittely (min) 7.22V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-11903
1086-11903-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 133.9A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMCG6.5CAE3
MXLSMCG6.5CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB
Varastossa: 7726 pcs
ladata: MXLSMCG6.5CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCG6.5AE3
MXLSMCG6.5AE3
valmistajat: Microsemi