MXLSMCJ13CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ13CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJ13CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJ13CA.pdf
  • Viesti
MXLSMCJ13CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJ13CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9298 pcs Tietolomake MXLSMCJ13CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 13V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 21.5V
Jännite - erittely (min) 14.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-12071
1086-12071-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.7A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMCJ130AE3
MXLSMCJ130AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Varastossa: 10050 pcs
ladata: MXLSMCJ130AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ14CA
MXLSMCJ14CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Varastossa: 8219 pcs
ladata: MXLSMCJ14CA.pdf
RFQ
MXLSMCJ13CA/TR
MXLSMCJ13CA/TR
Kuvaus: HI REL TVS
ladata: MXLSMCJ13CA/TR.pdf
MXLSMCJ14AE3
MXLSMCJ14AE3
ladata: MXLSMCJ14AE3.pdf
MXLSMCJ13AE3
MXLSMCJ13AE3
Kuvaus: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
ladata: MXLSMCJ13AE3.pdf
MXLSMCJ13CAE3
MXLSMCJ13CAE3