MXLSMCJ51A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ51A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJ51A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJ51A.pdf
  • Viesti
MXLSMCJ51A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJ51A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7633 pcs Tietolomake MXLSMCJ51A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 51V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 82.4V
Jännite - erittely (min) 56.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12157
1086-12157-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A Kapasitanssi @ Taajuus -