MXLSMCJ7.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ7.5AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJ7.5AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJ7.5AE3.pdf
  • Viesti
MXLSMCJ7.5AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJ7.5AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9501 pcs Tietolomake MXLSMCJ7.5AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 7.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.9V
Jännite - erittely (min) 8.33V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12190
1086-12190-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 116.3A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMCJ70CA
MXLSMCJ70CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Varastossa: 9360 pcs
ladata: MXLSMCJ70CA.pdf
RFQ
MXLSMCJ7.5CAE3
MXLSMCJ7.5CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
Varastossa: 8887 pcs
ladata: MXLSMCJ7.5CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ7.5A
MXLSMCJ7.5A