MXLSMCJ78CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ78CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJ78CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 78V 126V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJ78CA.pdf
  • Viesti
MXLSMCJ78CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJ78CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 78V 126V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7902 pcs Tietolomake MXLSMCJ78CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 78V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 126V
Jännite - erittely (min) 86.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-12203
1086-12203-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.4A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMCJ75A
MXLSMCJ75A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Varastossa: 9672 pcs
ladata: MXLSMCJ75A.pdf
RFQ
MXLSMCJ78CAE3
MXLSMCJ78CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 78V 126V DO214AB