MXLSMCJLCE100A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE100A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJLCE100A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJLCE100A.pdf
  • Viesti
MXLSMCJLCE100A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJLCE100A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6970 pcs Tietolomake MXLSMCJLCE100A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 100V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 162V
Jännite - erittely (min) 111V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12225
1086-12225-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMCJLCE110A
MXLSMCJLCE110A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 110V 178V DO214AB
Varastossa: 8098 pcs
ladata: MXLSMCJLCE110A.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE100AE3
MXLSMCJLCE100AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 100V 162V DO214AB