MXLSMCJLCE20AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE20AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJLCE20AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJLCE20AE3.pdf
  • Viesti
MXLSMCJLCE20AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJLCE20AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6787 pcs Tietolomake MXLSMCJLCE20AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 20V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 32.4V
Jännite - erittely (min) 22.2V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12258
1086-12258-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz