MXLSMCJLCE60AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE60AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJLCE60AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJLCE60AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXLSMCJLCE60AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJLCE60AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6738 pcs Tietolomake MXLSMCJLCE60AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 60V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V
Jännite - erittely (min) 66.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12290
1086-12290-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz