MXLSMLG150CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLG150CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 150VWM 243VC DO215AB
lomakkeissa: MXLSMLG150CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMLG150CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLG150CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 150VWM 243VC DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6290 pcs Tietolomake MXLSMLG150CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 167V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 150V Jännite - Breakdown SMLG (DO-215AB)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 12.4A
Polarisaatio DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-12350
1086-12350-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLSMLG150CAE3
Kuvaus TVS DIODE 150VWM 243VC DO215AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 243V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMLG160A
MXLSMLG160A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 160V 259V DO215AB