MXLSMLG20CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLG20CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO215AB
lomakkeissa: MXLSMLG20CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMLG20CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLG20CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6116 pcs Tietolomake MXLSMLG20CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 22.2V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 20V Jännite - Breakdown SMLG (DO-215AB)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 92.6A
Polarisaatio DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-12378
1086-12378-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLSMLG20CAE3
Kuvaus TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO215AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32.4V