MXLSMLG33A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLG33A/TR
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus HI REL TVS
lomakkeissa: MXLSMLG33A/TR.pdf
  • Viesti
MXLSMLG33A/TR: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLG33A/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus HI REL TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 6658 pcs Tietolomake MXLSMLG33A/TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Jännite - erittely (min) 36.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMLG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet MXLSMLG33A/TRMS Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMLG33CA
MXLSMLG33CA
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO215AB
Varastossa: 6919 pcs
ladata: MXLSMLG33CA.pdf
RFQ
MXLSMLG33A
MXLSMLG33A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB