MXLSMLG48CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLG48CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB
lomakkeissa: MXLSMLG48CAE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXLSMLG48CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLG48CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5906 pcs Tietolomake MXLSMLG48CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 48V Jännite - Breakdown SMLG (DO-215AB)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 38.8A
Polarisaatio DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-12422
1086-12422-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLSMLG48CAE3
Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.4V