MXLSMLG85CAE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLG85CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB
lomakkeissa: MXLSMLG85CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMLG85CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLG85CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6648 pcs Tietolomake MXLSMLG85CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 94.4V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 85V Jännite - Breakdown SMLG (DO-215AB)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 20.8A
Polarisaatio DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-12486
1086-12486-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLSMLG85CAE3
Kuvaus TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 137V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMLG85AE3
MXLSMLG85AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V DO215AB