MXLSMLG90CAE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLG90CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB
lomakkeissa: MXLSMLG90CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMLG90CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLG90CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5734 pcs Tietolomake MXLSMLG90CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 100V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 90V Jännite - Breakdown SMLG (DO-215AB)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 20.6A
Polarisaatio DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-12494
1086-12494-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLSMLG90CAE3
Kuvaus TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 146V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMLJ10A
MXLSMLJ10A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Varastossa: 6302 pcs
ladata: MXLSMLJ10A.pdf
RFQ
MXLSMLJ10AE3
MXLSMLJ10AE3
valmistajat: Microsemi
Varastossa: 7322 pcs
ladata: MXLSMLJ10AE3.pdf
RFQ
MXLSMLG9.0CA
MXLSMLG9.0CA
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 9VWM 15.4VC DO215AB
ladata: MXLSMLG9.0CA.pdf
MXLSMLG9.0CAE3
MXLSMLG9.0CAE3
ladata: MXLSMLG9.0CAE3.pdf
MXLSMLG9.0AE3
MXLSMLG9.0AE3
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB
ladata: MXLSMLG9.0AE3.pdf
MXLSMLG90A
MXLSMLG90A
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V DO215AB