MXLSMLJ12CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ12CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLJ12CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
lomakkeissa: MXLSMLJ12CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMLJ12CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLJ12CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6809 pcs Tietolomake MXLSMLJ12CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 13.3V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 12V Jännite - Breakdown DO-214AB
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 150.6A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12518
1086-12518-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLSMLJ12CAE3
Kuvaus TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.9V