MXLSMLJ40CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ40CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLJ40CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
lomakkeissa: MXLSMLJ40CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMLJ40CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLJ40CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5737 pcs Tietolomake MXLSMLJ40CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 44.4V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 40V Jännite - Breakdown DO-214AB
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 46.4A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12594
1086-12594-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLSMLJ40CAE3
Kuvaus TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.5V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMLJ36CAE3
MXLSMLJ36CAE3
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Varastossa: 7346 pcs
ladata: MXLSMLJ36CAE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ40A
MXLSMLJ40A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB