MXLSMLJ48CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ48CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLJ48CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
lomakkeissa: MXLSMLJ48CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMLJ48CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLJ48CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7630 pcs Tietolomake MXLSMLJ48CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 48V Jännite - Breakdown DO-214AB
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 38.8A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12606
1086-12606-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLSMLJ48CAE3
Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.4V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMLJ51AE3
MXLSMLJ51AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB