MXLSMLJ8.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ8.5CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLJ8.5CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB
lomakkeissa: MXLSMLJ8.5CA.pdf
  • Viesti
MXLSMLJ8.5CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLJ8.5CA Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5833 pcs Tietolomake MXLSMLJ8.5CA.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 9.44V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 8.5V Jännite - Breakdown DO-214AB
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 208.4A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12665
1086-12665-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLSMLJ8.5CA
Kuvaus TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMLJ8.5A
MXLSMLJ8.5A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB