MXPLAD15KP24AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD15KP24AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V 38.9V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD15KP24AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXPLAD15KP24AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD15KP24AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 24V 38.9V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1342 pcs Tietolomake MXPLAD15KP24AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 38.9V
Jännite - erittely (min) 26.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13260
1086-13260-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 384A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD15KP24A
MXPLAD15KP24A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 24V 38.9V PLAD