MXPLAD15KP28A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD15KP28A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD15KP28A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXPLAD15KP28A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD15KP28A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 28V 45.5V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1371 pcs Tietolomake MXPLAD15KP28A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 28V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 45.5V
Jännite - erittely (min) 31.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13267
1086-13267-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 330A Kapasitanssi @ Taajuus -