MXPLAD15KP54CA
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD15KP54CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD15KP54CA.pdf
  • Viesti
MXPLAD15KP54CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD15KP54CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1162 pcs Tietolomake MXPLAD15KP54CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 54V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Jännite - erittely (min) 60V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-13305
1086-13305-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 171A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD15KP60A
MXPLAD15KP60A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
Varastossa: 1184 pcs
ladata: MXPLAD15KP60A.pdf
RFQ
MXPLAD15KP54CAE3
MXPLAD15KP54CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 54V 87.1V PLAD