MXPLAD18KP16AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD18KP16AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 16V 26V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD18KP16AE3.pdf
  • Viesti
MXPLAD18KP16AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD18KP16AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 16V 26V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1786 pcs Tietolomake MXPLAD18KP16AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 16V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26V
Jännite - erittely (min) 17.8V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 693A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD18KP170CAE3
MXPLAD18KP170CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 170V 275V PLAD
Varastossa: 1460 pcs
ladata: MXPLAD18KP170CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD18KP16A
MXPLAD18KP16A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 16V 26V PLAD