MXPLAD18KP24AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD18KP24AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V 38.9V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD18KP24AE3.pdf
  • Viesti
MXPLAD18KP24AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD18KP24AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 24V 38.9V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1945 pcs Tietolomake MXPLAD18KP24AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 38.9V
Jännite - erittely (min) 26.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 463A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD18KP22CAE3
MXPLAD18KP22CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 22V 35.5V PLAD
Varastossa: 1676 pcs
ladata: MXPLAD18KP22CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD18KP26CA
MXPLAD18KP26CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 26V 42.1V PLAD
Varastossa: 1470 pcs
ladata: MXPLAD18KP26CA.pdf
RFQ
MXPLAD18KP24A
MXPLAD18KP24A
Kuvaus: TVS DIODE 24V 38.9V PLAD