MXPLAD18KP28A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD18KP28A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD18KP28A.pdf
  • Viesti
MXPLAD18KP28A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD18KP28A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 28V 45.5V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1860 pcs Tietolomake MXPLAD18KP28A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 28V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 45.5V
Jännite - erittely (min) 31.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 396A Kapasitanssi @ Taajuus -