MXPLAD18KP58A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD18KP58A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD18KP58A.pdf
  • Viesti
MXPLAD18KP58A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD18KP58A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1585 pcs Tietolomake MXPLAD18KP58A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 58V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 93.6V
Jännite - erittely (min) 64.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 193A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD18KP58CA
MXPLAD18KP58CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
Varastossa: 1686 pcs
ladata: MXPLAD18KP58CA.pdf
RFQ
MXPLAD18KP58AE3
MXPLAD18KP58AE3
valmistajat: Microsemi