MXPLAD18KP75A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD18KP75A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD18KP75A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXPLAD18KP75A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD18KP75A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1672 pcs Tietolomake MXPLAD18KP75A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 7.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.9V
Jännite - erittely (min) 8.33V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1396A (1.396kA) Kapasitanssi @ Taajuus -