MXPLAD18KP85A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD18KP85A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85V 137V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD18KP85A.pdf
  • Viesti
MXPLAD18KP85A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD18KP85A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 85V 137V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1814 pcs Tietolomake MXPLAD18KP85A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Jännite - erittely (min) 94.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 132A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD18KP9.0AE3
MXPLAD18KP9.0AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V PLAD
Varastossa: 1611 pcs
ladata: MXPLAD18KP9.0AE3.pdf
RFQ
MXPLAD18KP9.0CA
MXPLAD18KP9.0CA
valmistajat: Microsemi
Varastossa: 1613 pcs
ladata: MXPLAD18KP9.0CA.pdf
RFQ
MXPLAD18KP8.5A
MXPLAD18KP8.5A
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V PLAD