MXPLAD18KP90AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD18KP90AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 90V 146V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD18KP90AE3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXPLAD18KP90AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD18KP90AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 146V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1618 pcs Tietolomake MXPLAD18KP90AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 90V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 146V
Jännite - erittely (min) 100V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 124A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD30KP100CAE3
MXPLAD30KP100CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 100V 162V PLAD
Varastossa: 813 pcs
ladata: MXPLAD30KP100CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD18KP90CA
MXPLAD18KP90CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V PLAD
Varastossa: 1555 pcs
ladata: MXPLAD18KP90CA.pdf
RFQ
MXPLAD18KP90A
MXPLAD18KP90A
Varastossa: 1955 pcs
ladata: MXPLAD18KP90A.pdf
MXPLAD30KP100A
MXPLAD30KP100A
ladata: MXPLAD30KP100A.pdf