MXPLAD30KP17AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD30KP17AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 17V 28.8V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD30KP17AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 928 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 928 pcs
  • Viesti
MXPLAD30KP17AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD30KP17AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 17V 28.8V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 928 pcs Tietolomake MXPLAD30KP17AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 17V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 28.8V
Jännite - erittely (min) 18.9V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13400
1086-13400-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1041A (1.041kA) Kapasitanssi @ Taajuus -