MXPLAD30KP18A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD30KP18A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 18V 30.8V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD30KP18A.pdf
  • Viesti
MXPLAD30KP18A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD30KP18A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 18V 30.8V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1032 pcs Tietolomake MXPLAD30KP18A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 18V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 30.8V
Jännite - erittely (min) 20V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13407
1086-13407-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 975A Kapasitanssi @ Taajuus -