MXPLAD30KP48A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD30KP48A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD30KP48A.pdf
  • Viesti
MXPLAD30KP48A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD30KP48A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 48V 77.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1186 pcs Tietolomake MXPLAD30KP48A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 48V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.4V
Jännite - erittely (min) 53.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13483
1086-13483-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 390A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD30KP43CA
MXPLAD30KP43CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Varastossa: 804 pcs
ladata: MXPLAD30KP43CA.pdf
RFQ
MXPLAD30KP51A
MXPLAD30KP51A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Varastossa: 1086 pcs
ladata: MXPLAD30KP51A.pdf
RFQ
MXPLAD30KP48AE3
MXPLAD30KP48AE3
Kuvaus: TVS DIODE 48V 77.4V PLAD