MXPLAD30KP54CA
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD30KP54CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD30KP54CA.pdf
  • Viesti
MXPLAD30KP54CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD30KP54CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1072 pcs Tietolomake MXPLAD30KP54CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 54V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Jännite - erittely (min) 60V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-13493
1086-13493-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 342A