MXPLAD36KP16AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD36KP16AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 16V 27.2V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD36KP16AE3.pdf
  • Viesti
MXPLAD36KP16AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD36KP16AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 16V 27.2V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1504 pcs Tietolomake MXPLAD36KP16AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 16V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.2V
Jännite - erittely (min) 17.8V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1324A (1.324kA) Kapasitanssi @ Taajuus -