MXPLAD36KP22A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD36KP22A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 22V 36.4V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD36KP22A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXPLAD36KP22A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD36KP22A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 22V 36.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1156 pcs Tietolomake MXPLAD36KP22A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 22V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 36.4V
Jännite - erittely (min) 24.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 990A Kapasitanssi @ Taajuus -