MXPLAD36KP30A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD36KP30A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD36KP30A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXPLAD36KP30A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD36KP30A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 30V 48.8V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1448 pcs Tietolomake MXPLAD36KP30A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 30V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 48.8V
Jännite - erittely (min) 33.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 738A Kapasitanssi @ Taajuus -