MXPLAD36KP350CA
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD36KP350CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 350V 564V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD36KP350CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXPLAD36KP350CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD36KP350CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 350V 564V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1115 pcs Tietolomake MXPLAD36KP350CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 350V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 564V
Jännite - erittely (min) 389V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 36000W (36kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64A