MXPLAD36KP43AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD36KP43AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD36KP43AE3.pdf
  • Viesti
MXPLAD36KP43AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD36KP43AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1345 pcs Tietolomake MXPLAD36KP43AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 43V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 69.4V
Jännite - erittely (min) 47.8V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 519A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD36KP43CAE3
MXPLAD36KP43CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Varastossa: 985 pcs
ladata: MXPLAD36KP43CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD36KP45A
MXPLAD36KP45A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Varastossa: 1266 pcs
ladata: MXPLAD36KP45A.pdf
RFQ
MXPLAD36KP43A
MXPLAD36KP43A